Dýchej čistší vzduch!

Oči si chráníte brýlemi, chodidla botami, ruce rukavicemi, ale čím si chráníte své plíce?

Denně se člověk nadýchne asi 20160 krát. Vzduch je jedna z mála věcí, které se dostanou přímo do středu Vašeho těla, do plic.

Je tedy velký rozdíl, jste-li denně vystaveni 20160 krát znečištěnému vzduchu, nebo ne.
Jedli byste shnilé jídlo? Pili špinavou vodu? Proč tedy dýchat znečištěný vzduch?

„One body. Take care.“

Znečištění a SMOG

Znečištěné ovzduší a SMOG
Znečištění ovzduší je podle Světové zdravotnické organizace odpovědné za 1 z 9 úmrtí a je jedním z největších problémů v oblasti životního prostředí. Množství a koncentrace pevných částic se často používá k určení kvality ovzduší.  Pojem pevné částice označuje škodliviny vyskytující se ve vzduchu a jejich velikost určuje, jak hluboko mohou proniknout do dýchacího systému. Částice s průměrem 10 μm, nebo méně mohou proniknout hluboko do plic, zatímco jemné částice s průměrem 2,5 μm nebo méně mohou jít ještě dále do krevního oběhu a šířit se do dalších orgánů. Pokud jste jim vystaveni dlouhodobě, může to mít za následek trvalé poškození zdraví.

Ochrání Vás naše masky?
Ano! Masky mají certifikaci N95 a filtrují více než 95% částic až do velikosti 0,3 μm (úroveň ochrany FFP2/FFP3). Jako taková je naše maska ​​vysoce účinná při ochraně před prachem a jinými drobnými škodlivinami v ovzduší.

Bakterie

Bakterie se snadno dostanou do vzduchu při obyčejném kýchnutí a zároveň přenášejí spousty nemocí. Denně jste takto vystaveni různým druhům bakterií vyskytujícím se všude kolem Vás. V době chřipkových epidemií vám tělo za ochranu jistě poděkuje

Ochrání Vás naše masky?
Ano! S účinností filtru větší, než 95% pro částice o velikosti 0,3 μm poskytují vysoce účinnou ochranu (úroveň ochrany FFP2/FFP3) před znečišťujícími látkami ve vzduchu a výrazně snižují přenos bakterií, které mají obvykle velikost 0,3 μm – 60 μm.

Nezapomeňte, že masky ​​nejsou certifikovány pro klinická prostředí, jako jsou nemocnice, nebo zdravotnické kliniky a nošení masky nemůže zcela odstranit riziko infekce, protože to vždy závisí na i dalších faktorech.

Pyly a alergreny

Pyl je jemný prášek, který se mezi rostlinami přenáší vzduchem. Šíření pylu často znamená utrpení sezónních alergiků, protože pylový prášek má tendenci dostat se všude. Živočišné alergeny se šíří také velmi snadno, a to jak ve vzduchu, tak přímým kontaktem se zvířaty.

Ochrání Vás naše masky?
Ano! Běžné částice pylu, které vdechujeme, mají velikost asi 10 – 1000 μm a zvířecí alergeny mají obvykle velikost asi 5 – 10 μm. Naše masky vás chrání před oběma.
S účinností filtru více než 95% při velikosti částic 0,3 μm (úroveň ochrany FFP2/FFP3).

Výhody pro zdraví

Zdravotní benefity
Kvalita vzduchu, který dýcháme, ovlivňuje naše tělo mnoha způsoby. Čistší vzduch vám může přinést nejen následující benefity:

  • Snížení alergie a symptomů astmatu
  • Lepší zdraví a delší život
  • Čistší plíce
  • Lepší trávení
  • Lepší duševní zdraví a náladu
  • Prevence a ochrana proti nemocem

Přihlašte se k odběru novinek

Podporujeme tyto platební metody:

Zrychlený bankovní převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Dobírka

Zaplatit můžete také až po doručení. U dobírky budeme účtovat pouze dopravu, nikoliv poplatek za dobírku.