Náš příběh 

Ahoj, jmenujeme se Nikol a Viktor.

Stojíme za projektem Vix Mask a rádi vám řekneme, proč tu vlastně je.

Nápad se zrodil již před několika lety, kdy jsme hledali možnost, jak trénovat v širším centru Prahy a zároveň nedělat trénink kontraproduktivní vdechováním prachu a alergenů, kterých bylo všude plno.

Viktor tedy přišel s filtrační maskou, která by mohla problém vyřešit. Jak to tak bývá, ne vždy si můžete být jistí kvalitou a funkčností zakoupeného produktu a tak začalo hledání vhodného výrobce. Častokrát jsme i my, při metodě pokus – omyl, narazili.

Mnoho času stráveného testováním a hledáním se zhmotnilo právě v projekt Vix Mask. Jsme totiž přesvědčeni, že by filtrační maska mohla být prospěšná i ostatním. Teď jsme si jistí tím, že nabízíme produkty, za kterými si můžeme 100% stát.

Naším cílem je pomoci všem, kteří přemýšlí, jak chránit svoje zdraví.

Nezapomeňte, že tělo máte pouze jedno a pokud se o něj nebudete starat, půjde kvalita vašeho života dolů a až to budete chtít změnit, může být pozdě.

Takže pamatujte!

One body. Take care.

Původ našich masek a filtrů

Náš dodavatel, společnost MEHOW byla založena v roce 2006 a je novým high-tech podnikem, který se specializuje na špičkové diagnostické a léčebné přístroje pro respirační onemocnění. Zřídili nejen výzkumná a vývojová střediska a výrobní základny v Shenzhenu (Čína) a Penangu (Malajsie), ale také vlastní střediska obchodních služeb v Hong Kongu a Singapuru. Mehow má po celém světě téměř 3 000 zaměstnanců a dodává do z více než 20 zemí a oblastí, jako je Amerika, Austrálie, Evropa atd.

Mehow má komplexní systém řízení kvality. Jsou akreditováni ISO9001: 2008 a ISO13485 : 2003 Systém řízení kvality zdravotnických prostředků. Disponují moderním a přesným měřicím zařízením (HexagonCMM, OGP/CNC Optical cmm.mitutoyo, CTS, IMT, TSI) a výkonným softwarem pro správu kvality (Infinity QS SPC SAP QM) pro zajištění účinné kontroly kvality.

S vývojem zdravotnických prostředků věnují pozornost prevenci a jsou lídrem v produkci filtračních masek. Mehow má nejen úzkou spolupráci s mezinárodními slavnými designérskými instituty, jako je KARIM RASHID (USA), JEI DESIGN WORKS (Jižní Korea), KOOLNCHIK (Itálie) a STELLA CADENTE STUDIO, ale hlavně nadále pracuje intenzivně na tom, aby jejich filtry nabízely stále vyšší stupeň ochrany.

Náš dodavatel také v roce 2018 obdržel cenu za nejlepší design.

International CMF Design Award je první specializované ocenění na světě zaměřené na CMF (barva, materiál, proces a vzor), které bylo zahájeno v Číně. Jeho cílem je podpořit povědomí lidí o designu CMF, posílit jejich uznávání a pozornost vůči designu CMF a přemýšlet o inovativní hodnotě, sociální hodnotě, humanistické hodnotě a komerční hodnotě designu CMF.

Mezinárodní cena CMF Design Award je věnována uznání úspěchů v oblasti automobilů, domácích spotřebičů, bytového textilu, lékařských zařízení, robotů a inteligentního hardwaru. Požadavky na přihlášky jsou velmi přísné: skupina rozhodčích se skládá ze světově uznávaných odborníků z projekčních, průmyslových a výzkumných institucí a posuzuje a vybírá každý příspěvek ze šesti hledisek, včetně inovací, estetiky, funkčnosti, stability přistání, ochrany životního prostředí a emocí .

CERTIFIKÁTY A PATENTY

SILNÁ OBCHODNÍ A PARTNERSKÁ SÍŤ

Pobočka – Soul (Jižní Korea)
Pobočka – Singapur

Přihlašte se k odběru novinek

Podporujeme tyto platební metody:

Zrychlený bankovní převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Dobírka

Zaplatit můžete také až po doručení. U dobírky budeme účtovat pouze dopravu, nikoliv poplatek za dobírku.